X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

ĎAKUJEME!

KEĎ TO SPOČÍTAME, ozveme sa Vám a pošleme cenovú kalkuláciu.

Certifikácia

Certifikáty

 

Pokiaľ zvažujete zakúpenie akéjkoľvek PUR striekanej izolácie, striktne trvajte na predložení pravdivých, platných certifikátov pravdivosť údajov a certifikátu je vždy možné skontrolovať certifikačným ústavom TZUS (Technický zkušební ústav Praha). Na trhu sa objavuje celá rada nekvalitných materiálov, ktoré nielenže nepredstavujú deklarovanú dlhodobú úsporu, ale ani nejmajú dané parametre,sú horľavejšie, zdraviu a životu nebezpečné. Zákazníkovi je doslova nastriekaná náhražka nekvalitnej peny.

Neodborní a nepoctivý predajcovia, priekupníci a dovozcovia často preceňujú parametre striekaných pien a uvádzajú zákazníkov (niezriedka kedy zámern) do omylu - nezmyselne argumentujú napr. nasiakavosťou izolačnej peny, vyzývajú zákazníka nech prevedie rôzne testy a podobné neodborné nápady. V praxi používajú len jeden druh/typ izolačním peny k všetkým účelom, čo neskôr vedie k zásadným problémom a zákazníkovi doporučia použiť napríklad izolačnú penu do vlhkého prostredia, alebo vydávajú nesprávny druh peny za strešnú izolačnú penu ktorá v žiadnom prípade nesmie byť použitá na izolačnej ploche strechy.

Na českom trhu je niekoľko firiem ktoré sa vydávajú za zástupcu veľkých firiem alebo výrobcu. Vytvárajú klamavé reklamy, menia meno produktu, neuvádzajú pravého výrobcu a miesto výroby, tvrdia že je izolačná pena nehorľavá, menia parametre a izolačné vlastnosti, neopravnene používajú certifikáty skutočných svetových výrobcov a podobné triky.

 

POZOR NA NEKVALITNÉ NÁHRADKY

Súčasné zákony dovoľujú schovať skutočného výrobcu surovin izolačnej peny, surovina môže byť vyrobená z látok ktoré sú zakázané a sú vysoko nebezpečné a nesmejú byť dodávané a predávané na Európskom trhu. Náhradky izolačnej peny sú podstatne lacnejšie cca o 30% čo síce uvíta konečný zákazník, ktorý je oklamaný. V rôznych štátoch je povolené použiť zložky ktoré sú v iných štátoch zakázané preto je nutné vybrať kvalitného výrobcu surovín z ktorých sa vyrobí kvalitná striekaná izolačná pena.

VÝBER APLIKAČNÉ FIRMY

Ďalší dôležitý krok je správna voľba aplikačnej firmy ktorá je doslova kľúčová a má značný vplyv na to, aké bude mať daná izolačná pena výsledné parametre. Aplikácie prevádzajú riadne preškoľované aplikačné firmy ktoré musia dodržať radu presných krokov a mať ako technické zázemie tak dostatočné vedomosti o tom čo robia. V dnešnej dobe je základom vyhľadať si údaje o výrobcovi / zástupcovi na danom trhu tak i o histórii samotného produktu v štátoch kde je produkt používaný a mat možnosť preveriť aplikačnú firmu ktorá prevedie samotnú aplikáciu izolačnej peny. Ako je napísané vyššie, nie všetky izolačné peny sa predávajú v štátoch EU a preto je nutné dať pozor čo je danou firmou ponúkané

IZOLAČNÉ MATERIÁLY HONTER. 

HONTER Gmbh, ako dodávateľ prémiovej kvality striekaných pien EXY, dodáva na Európsky trh rôzne varianty striekaných penových izolácií a ochranných strešných náterov, ktoré majú rôzne technické vlastnosti podľa miesta použitia -izolačnej peny sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné použiť pre daný účel, a hlavne aby dokonale zaizolovali dané miesto. Nami dodávané produkty majú deklarované parametre a vlastnosti a zaručia úsporu energií. Produkty sú testované-certifikované v prestížnych laboratóriach nie len v rámci EU ale aj Kanade a USA a to z dôvodu objektívneho posúdenia a preverenie všetkých dôležitých vlastností ktoré sú základom prvotriednej kvality.V rámci EU sú naše produkty testované v TZUS Česká Republika www.tzus.cz , PAVUS a.s www.pavus.cz

 

 

 

FROTH-PAK™ 600 Izolačná sada

Prohlášení o vlastnostech 439.37 KB stiahnuť
 

VIAC AKO 1000 PARTNEROV PO CELOM SVETE!

NÁJSŤ PARTNERA VO SVOJEJ KRAJINE

Nezáväzný dopyt

Máte záujem o izoláciu vyrábanú hlavou alebo sa chcete len na niečo opýtať? Napíšte nám.

Meno:
Priezvisko:
Váš e-mail:
Telefón:
Miesto stavby (krajina)
Dopyt:
izoláciu interiéru
izoláciu exteriéru
liatu penu na izoláciu dutín
ochranný náter na existujúce a nové strechy