X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

ĎAKUJEME!

KEĎ TO SPOČÍTAME, ozveme sa Vám a pošleme cenovú kalkuláciu.

Izolácia pôdy

IZOLÁCIA pôdy S PENOU EXY

Izolácia pôdy patrí ku kľúčovým izolačným úpravám domu, zvlášť pokiaľ vaše podkrovné priestory zostávajú počas zimy nevykurované. Vysoko výkonné striekacie peny EXY 09 s otvorenou štruktúrou buniek a EXY 34 HFO s uzavretou štruktúrou buniek zabraňujú okrem úniku tepla aj kondenzácií pár a následnému vzniku plesní v strope alebo podlahe. 

OBIDVA TYPY IZOLAČNEJ PENY NAVIAC ZARUČUJÚ: 

  • vynikajúcu zvukovú izoláciu
  • vynikajúce izolačné vlastnosti
  • zabráneniu vzniku tepelných mostov a prestupovaniu vlhkosti
  • nemenné tepelné izolačné vlastnosti po celú dobu
  • ekologickú a zdravotnú nezávadnosť 

IZOLÁCIE NEVYKUROVANEJ pôdy penou s otvorenou Štruktúrou buniek

Ak zatepľujete obytné priestory domu zo strany nevykurovanej povaly, dbajte na to, aby bola izolácia priepustná. Pokiaľ totiž teploty v zime klesnú pod nulu, hrozí v nesprávne zvolenom izolačnom materiáli kondenzácia a hromadenie pár s rizikom plesnivenia.

K izolácii priestorov s rozdielnymi teplotami tak najlepšie poslúži striekaná polyuretanová pena s otvorenou štruktúrou buniek. Dvojkomponentná penová izolácia EXY na vodnej bázi disponuje otvorenou štruktúrou buniek o hustote 6-11 kg/m3, zabraňujúca hromadeniu vlhkosti vo vnútri materiálu vďaka vynikajúcemu difúznemu odporu. Tekutina sa ihneď po nástreku zväčší až na 150 násobok svojej veľkosti, vyplní všetky medzery a zamedzí prieniku chladného vzduchu.

Pena EXY s otvorenou štruktúrou buniek sa hodí do strešných konštrukcií stien domov, medzi krokvy, na podlahy, do drevostavieb i chalup. Penu je možné aplikovať aj v zimných mesiacoch a to pri teplote už do 0°C. 

IZOLÁCIA OBYTNEJ PÔDY S PENOU EXY 34 HFO s uzavretou štruktúrou buniek 

Nech už je strop vašich povalových priestorov skosený či rovný, k jeho dokonalej izolácii poslúži prémiova striekaná pena EXY 34 HFO s uzavretou štruktúrou buniek. Tekutina sa ihneď po nástreku zväčší až na 50 násobok svojej veľkosti. Vyplní tak všetky medzery a ťažko dostupné miesta stropu a kompletne zamedzí prieniku studeného vzduchu.

Táto pena EXY 34 HFO s uzavretou štruktúrou buniek zamedzuje prieniku vlhkosti a má výborne izolačné vlastnosti aj pri polovičnej hrúbke nástreku. Mimo to až 3x spevňuje plochu, respektíve stavebnú konštrukciu, na ktorej je aplikovaná, je preto okrem stropov a fasád vhodná aj k aplikácii na podlahy a prevlhnuté miesta. 

VIAC AKO 1000 PARTNEROV PO CELOM SVETE!

NÁJSŤ PARTNERA VO SVOJEJ KRAJINE

Nezáväzný dopyt

Máte záujem o izoláciu vyrábanú hlavou alebo sa chcete len na niečo opýtať? Napíšte nám.

Meno:
Priezvisko:
Váš e-mail:
Telefón:
Miesto stavby (krajina)
Dopyt:
izoláciu interiéru
izoláciu exteriéru
liatu penu na izoláciu dutín
ochranný náter na existujúce a nové strechy