Izolácia striekanou penou

Zateplenie vhodné pre každú stavbu

Chystáte sa na zateplenie domu? Či ide o Váš rodinný dom, chatu, alebo administratívnu budovu,najdôležitejším predpokladom úspechu je výber vhodnej kvalitnej izolácie.

Izolačné materiály od spoločnosti HONTER ponúkajú overenú kvalitu a širokú paletu použitia od zateplenia základov, fasád až po strechy rôznych typov stavieb.

 

Izolácia EXY nielen zlepšuje kvalitu vnútornej klímy, ale tiež zvyšuje komfort bývania a životnú úroveň. Zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a zabraňuje prenikaniu prachu a iných nečistôt z vonku. Najväčšou výhodou oproti bežným izolačným materiálom je to, že pena nemení svoje parametre a izolačné vlastnosti, nemení svoj tvar na rozdiel od izolačnej vaty,alebo fúkanej celulózy a preto je spoľahlivá vďaka svojej dlhej životnosti.

Image

Vhodné pre

Interiér/exteriér, steny a stropy, podlahy, izolácie pivníc, izolácie podhľadov, izolácie striech, plechových hál, garáži, kontajnerov.

Izolácia budov: pre nové budovy a renovácie

Naše izolačné materiály majú najnovjšie atestácie a podliehajú aktuálnym normám vydaným Európskou uniou. Ponúkané izolácie na zateplenie domu sú testované v popredných laboratóriach v Európe a USA, takže vlastnia certifikáty potvrdzujúce prvotriednú kvalitu pre aplikáciu kdekoľvek na svete. Produkty majú unikátne zloženie, ktoré ponúkame ako jediná spoločnosť v Európe. Veľa rokov ich dodávame do severských štátov, kde sú veľmi populárne a majú vynikajúce výsledky doložené certifikáciou.

  • Tepelná izolácia rodinných domov

  • Tepelná izolácia bytových domov

  • Tepelná izolácia budov pre správu a priemysel

  • Tepelná izolácia budov používaných pre poľnohospodárstvo

  • Izolácia rôznych prvkov - nielen pre použitie v stavebníctve

  • Tepelná izolácia nízkoenergetických a pasívnych domov

  • Tepelná izolácia drevostavieb

Máte záujem?

Či už ide o nový stavebný projekt,alebo následnú izoláciu – radi vám poradíme!

Ďalšia možnosť: Vstriekovaná izolácia

Interiér/exteriér, steny a stropy, podlahy, izolácie pivníc, izolácie podhľadov, izolácie striech, plechových hál, garáži, kontajnerov.

Image
Image
Image
Požiadať o nezáväznú kalkuláciu zdarma!
Nie ste si istí? Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku presne pre Vašu stavbu.
Kalkulácia ceny
Máte záujem pracovať s našimi produktmi?
Sme jediným výrobcom PU pien v ČR. Ponúkame profesionálnu technológiu, servis & kompletné zaškolenie.
Kontaktujte nás