Izolačné riešenie pre každú stavbu

Ponúkame široké portfólio polyuretánových produktov vhodných pre akýkoľvek projekt.

Izolácia EXY nielen zlepšuje kvalitu vnútornej klímy, ale tiež zvyšuje komfort bývania a životnú úroveň. Zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a zabraňuje prenikaniu znečisťujúcich látok ako je prach a iné nečistoty z vonku.

Najväčšou výhodou oproti bežným izolačným materiálom je, že pena nemení svoje parametre a izolačné vlastnosti, nemení svoj tvar na rozdiel od izolačnej vaty, alebo fúkanej celulózy a preto je spoľahlivá vďaka svojej dlhej životnosti.

Image
Image

Profitujte z profesionálneho izolačného riešenia, ktoré sa dokonale prispôsobí vzhľadu a tvaru vašej budovy. Izolácia EXY SPRAY SYSTEM peny je mimoriadne účinná a má dlhodobo nemenné izolačné parametre. Penu aplikujú certifikované partnerské spoločnosti, ktoré za deň dokážu zaizolovať až 300m2 v dvoch ľuďoch. Vďaka svojej štruktúre ponka striekaná pena ideálne izolačné vlastnosti aj pri tenkých vrstvách – bez toho aby zaberala veľa miesta.

EXY SPRAY SYSTÉM, IZOLÁCIA PRE KAŽDÚ BUDOVU

V striekanej penovej izolácii môžete voliť medzi penovou izoláciou s otvorenou,alebo uzavretou štruktúrou buniek.

Izolačná pena s otevorenou štruktúrou buniek je vhodná tam, kde je kladený dôraz na prienik vzduchu a vodnej pary. Je vhodná najmä k izolácii priestorov s rozdielnymi teplotami. Izolačná pena predstavuje dokonalú celistvú vrstvu bez spojov a mechanického kotvenia.

Izolačná pena s uzavretou štruktúrou buniek naopak predstavuje dokonalú vzduchotesnú, parotesnú aj hydroizolačnú zábranu. Vďaka našej prémiovej izolačnej pene pre širokú škálu aplikácií ponúkame správne riešenie pre každú budovu. Či už ide o novú výstavbu, rekonštrukciu starej budovy, alebo väčší stavebný projekt – vďaka striekanej izolácii EXY je možné náklady na energiu znížiť až o 70%, a to aj pri náročnej štruktúre stavby.

Image
Image

Neviete akú penu vybrať? Poradíme Vám.

Máme viac ako 25 rokov skúseností s izoláciou stavieb po celom svete. Neváhejte sa na nás obrátiť - určite nájdeme najvhodnejšie riešenie zateplenia pre Váš dom.

Ďalšie informácie

K stiahnutiu

K stiahnutiu

Podrobné informácie, katalógové listy a zaujímavé fakty.
K stiahnutiu
 Produkty

Produkty

Správne riešenie pre každú aplikáciu! Zistite viac o našich všestranných produktoch!
Produkty
Požiadať o nezáväznú kalkuláciu zdarma!
Nie ste si istí? Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku presne pre Vašu stavbu.
Kalkulácia ceny
Máte záujem pracovať s našimi produktmi?
Sme jediným výrobcom PU pien v ČR. Ponúkame profesionálnu technológiu, servis & kompletné zaškolenie.
Kontaktujte nás