Možnosti zateplenia

Izolačné materiály od spoločnosti HONTER® ponúkajú overenú kvalitu a širokú paletu použitia od zateplenia základov, fasád až po strechy rôznych typov stavieb.

Najefektívnejší spôsob zateplenia

PUR Izolácie EXY® je najlepšie možné riešenie na trhu. Väčšina z nás si ani neuvedomuje, ako kvalitný polyuretán ako izolácia vlastne je a aké má výhody! Každý z nás má doma chladničku, v ktorej je cca 1-2 cm PUR peny, alebo bojler, kde sú 3-4 cm tvrdej peny, garážové vráta 4-6 cm hrúbky. Denne táto izolácia dokazuje, ako je efektívna v malej hrúbke! Pritom zvyšuje komfort bývania a nášho života a šetrí nemalé finančné prostriedky.

Jednorazová investícia, dlhodobá úspora.


Pri zateplení PUR penou EXY® izolujete všetky ťažko dostupné miesta, všetky medzery, detaily a vytvoríte celistvú izolačnú vrstvu bez nutnosti kotvenia. Doba ide dopredu, je čas zmeniť zastaralé návyky a izolácie, ktoré sa používajú posledných 50 rokov!

Moderné a úsporne bývanie vyžaduje naozaj kvalitnú izoláciu, ktorá je základom k úspore peňazí a energie. Široké portfólio striekaných PUR pien EXY® vám umožní riešiť vaše požiadavky podľa miesta použitia, či už ako difúzne otvorené izolácie, ktoré dýchajú, pre zateplenie striech podkrovia, podláh, stien a iných, alebo difúzne uzavreté izolácie, ktoré posúvajú rosný bod mimo konštrukciu domu, zabránia prieniku vlhkosti a mnohonásobne spevnia podklad alebo konštrukciu domu. Už od 5 cm pocítite rozdiel oproti bežným izoláciám na trhu. Rýchle a dokonalé riešenie v zateplení a izolácií nielen budov... za deň je možné izolovať až 200 m2.
Viac info

Zateplenie podkrovia

  • Stříkaná pěna EXY®

Podkrovie je priestor s obytnými miestnosťami v kontakte so strechou a často s vstavbou do krovu. Vyžaduje dôkladné zateplenie kvôli zime i letným horúčavám.

Viac info

Zateplenie strechy

  • Stříkaná pěna EXY®

Kvalitné zateplenie strechy je kľúčové pri stavbe či rekonštrukcii rodinného domu. Zlé zateplenie strechy predstavuje hlavný zdroj tepelných strát.

Viac info

Zateplenie stropu

  • Stříkaná pěna EXY®

Stropy, najmä betónové či plechové, je dôležité izolovať kvôli úniku tepla. Striekaná PUR pena je pro tieto účely ideálna.

Viac info

Zateplenie podláh

  • Stříkaná pěna EXY®

Tvrdá pena EXY 34 HFO je efektívna izolácia podlahy s uzavretou štruktúrou buniek,je pochôdzna , a k zatepleniu podlahy stačí 5-8 cm.

Viac info

Zateplenie základov

  • Stříkaná pěna EXY®

Izoláciu základov zaisťuje tvrdá pena EXY 34 HFO. Po aplikácii je vhodné ju ochrániť pred UV žiarením. Je to optimálna a účinná izolácia pri nízkej výške.

Viac info

Zateplenie stien

  • Stříkaná pěna EXY®

Moderné zateplenie stien ponúka efektívnu ochranu proti teplotným výkyvom a zároveň prispieva k energetickej úspore v domácnosti.

Máte špeciálnu požiadavku? Zaizolujeme čokoľvek!

Subscribe

Want to be notified about our News. Just sign up and we'll send you a notification by email.

Account details will be confirmed via email.