Spolupracujte s HONTER®

Staňte sa autorizovaným partnerom

Ste začínajúci podnikateľ, alebo stavebná firma a premýšľate o rozvoji Vašej spoločnosti? Ponúkame možnosť spolupráce v podnikaní, ktoré má perspektívnu budúcnosť. A zároveň Vám pomôžeme ponúknuť Vašim zákazníkom nielen kvalitné izolácie a ďalšie produkty, ale tiež investíciu, ktorá sa naozaj vráti a bude ďalej zarábať nemalé finančné prostriedky formou úspory za energie. Ponúkame niekoľko variant spolupráce, dodávku kvalitných produktov a surovín, preškolenie a zázemie silnej rozvíjajúcej sa skupiny v rámci EU.

Image
Image

Rozširte svoje podnikanie

Rastúci dopyt zákazníkov po nízkoenergetických domoch a znížení nákladov spojených s vykurovaním a chladením budov dnes vedie k hľadaniu nových druhov izolačných materiálov a technológii. Veľký dopyt robí z tohto oboru veľmi lukratívne odvetvie. My Vám preto ponúkame spoluprácu pri realizácii zakázok na zateplenie s využitím modernej technológie – striekanej penovej izolácie.

HONTER®

Váš spoľahlivý dodávateľ

Vysoko kvalitné výrobky, ktoré vám dodávame, sa v stavebníctve osvedčujú už viac než 35 rokov. Dodržujeme sľúbené dodacie lehoty a sme spoľahlivým obchodným partnerom. Zistite viac o našej spoločnosti,alebo si dohodnite schôdzku.

Image
Image
Image
Image

Čo ponúkame našim partnerom

Technickú podporu

Marketingovú podporu obchodných aktivít

Široké portfólio a výber produktov

Dlhoročné skúsenosti v obore

Dynamický rast

Dobrý kolektív

ZNIE TO ZAUJÍMAVO?

Porozprávajte sa s nami! Radi vám poskytneme informácie o príležitostiach a spolupráci! Tešíme sa na vaše otázky: info@honter.cz