Technológie

Dodávame kvalitnú, rokmi preverenú technológiu pre spracovanie a nástrek polyuretánových pien.

Ponúkame profesionálne technológie pre aplikáciu PUR pien

Kvalitná technológia je základ k úspore času pri práci. S našim profesionálnym vybavením môžete očakávať vynikajúci výkon a maximálnu účinnosť pri spracovaní polyuretánu pre rôzne aplikácie.

HONTER III, HONTER III Plus, HONTER V

Hydraulické stroje pre aplikáciu PUR pien

Veľmi výkonné aplikačné stroje s hydraulickým pohonom pre nástrek a liatie PUR pien. Najnovšia generácia strojov prináša vylepšený hydraulický modul a nový systém riadenia. Vysoká kvalita zariadení s vhodným výkonom radí tieto dávkovače medzi najuniverzálnejšie vo svojej kategórii.

HONTER G125

Vzduchové stroje pre aplikáciu PUR pien

Menší striekací systém HONTER G125 so vzduchovým pohonom, vhodný pre aplikáciu a nástrek PUR pien. Vysoká kvalita zariadenia s vhodným výkonom radí tieto dávkovače medzi najuniverzálnejšie vo svojej kategórii. Ideálna pre pravidelné aplikácie menších rozsahov. Doporučený kompresor 7,5 hp.

HONTER I

Mobilné stroje pre aplikáciu PUR pien

Menší mobilný striekací systém HONTER I vhodný pre aplikáciu a nástrek PUR pien. Vysoká kvalita zariadenia s vhodným výkonom radí tieto dávkovače medzi najuniverzálnejšie vo svojej kategórii. Ideálne pre pravidelné aplikácie menších rozsahov.

APLIKAČNÉ PIŠTOLE, VYHRIEVANÉ HADICE, PUMPY

Nevyhnutné príslušenstvo k aplikácii PUR pien

Nová pištoľ MASTER II vyvinutá tak, aby čo najviac uľahčila aplikáciu peny. Vyhrievané flexibilne hadice v sekciách po 15 metroch, ktoré je možné spojiť do dĺžky až 100 metrov. Pumpy pre spracovanie materiálu a výkonný kompresor. To je v skratke všetko nevyhnutné, čo k správnej aplikácii PUR pien potrebuje každý zákazník.

Zaujala vás ponuka?

Porozprávajte sa s nami! Radi vám poskytneme informácie o príležitostiach a spolupráci!

Account details will be confirmed via email.