Izolácia podkrovia a povaly striekanou penou EXY SPRAY SYSTEM®

Či už máte viac, či menej miesta pre izoláciu, ľahko vyriešime Váš problém. Ponúkame izolačné peny s otvorenou, alebo uzavretou štruktúrou buniek, vhodné do akéhokoľvek podkrovia. Peny sa ľahko a rýchlo aplikujú nástrekom bez zaťaženia stavebnej konštrukcie. Majú výborné izolačné vlastnosti a zabraňujú vzniku tepelných mostov a plesniveniu v podkroví. Radi Vám poradíme s výberom tej správnej peny.

Izolácia podkrovia striekanou penou EXY je veľmi praktická. Pena sa nanáša nástrekom a okamžite mnohokrát zväčšuje svoj objem. Pena dokonale vyplňuje aj malé medzery a škáry a zabraňuje prenikaniu studeného vzduchu i na ťažko prístupných miestach. Mechanické kotvenie izolácie nie je nutné, pretože pena dokonale priľne ku všetkým bežným povrchom v strešnej konštrukcii.
Žiadne následné orezávanie, alebo stlačovanie izolácie. Skúsení aplikátori dokážu nastriekať izolačnú penu do požadovanej výšky, čím eliminujú odpad, ktorý vzniká pri orezávaní.

Jednoducho a rýchlo: Jednoduchá aplikácia šetrí nielen čas, ale aj peniaze. Pena po nastriekaní vytvrdne za menej než minútu.

Aké sú výhody striekanej izolácie?

 

  • Striekaná pena EXY nevyžaduje mechanické kotvenie
  • Má dlhodobú životnosť a nemenné izolačné parametre
  • Zabraňuje tvorbe tepelných mostov
  • Je zdravotne nezávadná, bezpečná pre alergikov a zvieratá
  • Minimálne zaťažuje konštrukciu budovy
  • Podložená českými certifikáciami a atestami
  • Vytvorí 100% súvislú vrstvu bez spojov
 

Fotky realizácii​

Chcem zateplenie HONTER®

Zašleme vám nezáväznú cenovú kalkuláciu, alebo za vami ZDARMA pošleme technika na konzultáciu

Čo o nás hovoria

NAŠI SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Account details will be confirmed via email.