O nás

Sme výrobcom a dodávateľom komponentov pre výrobu rôznych polyuretánov.

Náš príbeh

Spoločnosť HONTER® CORPORATION vznikla v roku 2005 v USA ako dodávateľ najkvalitnejších polyuretánových produktov, vrátane PUR pien pre stavebníctvo a priemyselnú výrobu. S expanziou na európsky trh bola založená česká spoločnosť HONTER® Company v roku 2008. Cieľom bolo zaistiť dodávku vysoko kvalitných výrobkov a postaviť moderný výrobný závod v ČR pre lepšiu kontrolu procesu výroby a nižšie náklady.

Rozšírenie výrobných kapacít

V roku 2019 bola v Zábřehu na Moravě zahájená výstavba továrne, ktorá je jediná svojho druhu v ČR. Ponúkame široké portfólio produktov vrátane originálnych in-situ striekaných polyuretánových pien EXY SPRAY SYSTEM podľa normy EN 14315-1 pre izoláciu budov. Kvalita výrobkov je zaistená interným systémom riadenia kvality, ktorý sleduje požiadavky zákazníka a predpisy. Investujeme do výskumu a spolupracujeme s nezávislými laboratóriami pre kontrolu kvality.

Začatie výroby v ČR

Od roku 2019 v Českej republike vyvíjame špičkové komponenty potrebné pre výrobu kvalitných polyuretánových systémov, ktoré dodávame našim zákazníkom. V závislosti na oblasti použitia prispôsobíme vlastnosti produktu vašim individuálnym potrebám. Či už ide o rýchlosť, reakčnú dobu peny, alebo individuálnej adhéznej vlastnosti – vyvinieme produkt na mieru podľa priania a požiadavky zákazníka.

Na stiahnutie

EN ISO 9001: Systém managementu kvality

Account details will be confirmed via email.