X Hotovo z 30%

Vyplňte tento minutový kvíz a získejte zaměření vašeho domu pro cenovou kalkulaci.

X Hotovo z 60%
X Hotovo z 80%
X Hotovo z 90%
X

ĎAKUJEME!

KEĎ TO SPOČÍTAME, ozveme sa Vám a pošleme cenovú kalkuláciu.

Zateplenie stropu

Pri izolácii domu je nemenej dôležité zateplenie stropu. Izolácia stropu je už väčšinou súčasťou projektu, pokiaľ však nie je vykonaná už vtedy, je následné zateplenie stropu náročnejšie. Izolácia je vykonávaná predovšetkým pri zateplení stropu pôdy medzi jednotlivými trámami kvôli únikom tepla alebo zateplenie stropu v pivnici z hľadiska odizolovanie miestností nad studeným pivnicou.


ZATEPLENIE STROPU v pivniciach

Izolácia stropu u pivnice sa vykonáva predovšetkým kvôli zlepšenie tepelnej pohody v miestnostiach nad pivničnými priestormi. Izolačná vrstva zamedzí únikom tepla a zabezpečí teplejšie podlahu v prízemí. Predovšetkým starším bytovým domom chýba izolačná vrstva stropu v pivnici, ktorý oddeľuje pivničné priestory od obytnej časti. Zateplenie stropu v pivnici sa aplikuje zospodu, čo je jednoduchší spôsob.


Vďaka striekané izolačnej pene EXY 34 HFO s uzavretou štruktúrou buniek, získate skvelú vzduchotesnú, parotesnú a hydroizolačnú vrstvu pre Váš pivnica. Zateplenie stropu v pivnici sa striekanou penovou izoláciou od spoločnosti Honter je jednoduché, pretože ide o aplikáciu nástrekom. Jednoducho sa teda dostane aj do ťažko prístupných miest, medzi potrubia a pod.

VIAC AKO 1000 PARTNEROV PO CELOM SVETE!

NÁJSŤ PARTNERA VO SVOJEJ KRAJINE

Nezáväzný dopyt

Máte záujem o izoláciu vyrábanú hlavou alebo sa chcete len na niečo opýtať? Napíšte nám.

Meno:
Priezvisko:
Váš e-mail:
Telefón:
Miesto stavby (krajina)
Dopyt:
izoláciu interiéru
izoláciu exteriéru
liatu penu na izoláciu dutín
ochranný náter na existujúce a nové strechy